Zeven doden bij schietpartij op universiteit
dinsdag 3 april 2012 - 09:04
Op een christelijke universiteit in Californië heeft een man gisteren zeven mensen doodgeschoten. Drie anderen raakten gewond.
De schietpartij vond plaats op Oikos University in Oakland, een instelling die studies in theologie, muziek, verpleegkunde en Aziatische geneeskunst aanbiedt.
De politie pakte de vermoedelijke dader op in een winkelcentrum verderop. Het zou gaan om een 43-jarige Koreaanse Amerikaan die een oud-student was van het instituut, meldt persbureau Reuters.
Het is de dodelijkste schietpartij op een onderwijsinstelling sinds de schietpartij op Virginia Tech in 2007. Toen schoot een student 32 mensen dood en daarna zichzelf.


Iedereen kan reageren op artikelen in DUB. Wij stellen het op prijs om te reageren onder eigen naam. Voor de inhoud van de reacties hanteren wij enkele spelregels.