Olifant bezoekt eekhoorn in het Universiteitsmuseum Utrecht
Mier, olifant en eekhoorn spelen een hoofdrol in de verhalen van Toon Tellegen. Op zondag 29 april komen zij, en een heleboel andere dieren tot leven in het Universiteitsmuseum Utrecht.
De dieren van Tellegen leven in een wondere wereld, vieren graag feest en peinzen over hun leven. Tijdens De Straat van de Literatuur leest Milouska Meulens, bekend van het Jeugdjournaal, voor uit de dierenverhalen van Tellegen. Conservator Paul Lambers vertelt meer over de bijzondere eigenschappen van deze dieren en gebruikt daar de dieren uit de collectie van het Universiteitsmuseum voor. De werkelijkheid is zo verbazingwekkend dat verzin je niet. Want hoe zou dat eruitzien, een olifant die op bezoek komt bij een eekhoorn? Kan een nijlpaard in de lucht wonen en kan een olifant in bomen klimmen?






Iedereen kan reageren op artikelen in DUB. Wij stellen het op prijs om te reageren onder eigen naam. Voor de inhoud van de reacties hanteren wij enkele spelregels.