Verkiezingen

Medewerkers, beurspromovendi en studenten van de Universiteit Utrecht kunnen meepraten over universiteitsbrede zaken en mede richting geven aan de strategie van deze universiteit. Ook kunnen zij zich kandidaat stellen voor de universiteitsraad (U-raad). Elk jaar organiseert het Centraal Stembureau verkiezingen voor het invullen van de studentenzetels van de universiteitsraad. En elke twee jaar voor de medewerkerszetels.

VERKIEZINGEN 2019

De eerstvolgende verkiezingen voor de studenten- én medewerkerszetels zijn van maandag 20 tot en met woensdag 22 mei 2019.

Partijlijsten

Studenten en medewerkers konden zich tot 18 april 2019 verkiesbaar stellen. Deze keer hebben de kandidaten zich verenigd in vier studentenlijsten en drie medewerkerslijsten. Er is sprake van meer kandidaten dan zetels. Wil je weten wie er op de kandidatenlijsten staan? Hieronder staan per lijst de kandidaten die zich beschikbaar hebben gesteld voor de volgende raadsperiode.

Studentenlijsten

1. LIJST VUUR

  1. V.T. (Vincent) de Haes, Geowetenschappen
  2. A. (Anneke) Marien, Geesteswetenschappen
  3. J.G.A. (Jesse) Wijlhuizen, Geesteswetenschappen / Sociale Wetenschappen
  4. N.M. (Nienke) Prins, Geesteswetenschappen / Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  5. G.J. (Rens) van Hoogdalem, Geesteswetenschappen
  6. D.D. (Douglas) Dorothal, Diergeneeskunde
  7. F. (Fedoua) Ouchan, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  8. T.T. (Tom) van den Top, Geowetenschappen
  9. T.B. (Tessel) Wijne, Geneeskunde / Geowetenschappen
  10. C.J. (Casper) de Haes, University College Utrecht
  11. J.B. (Julia) Dorigo, University College Roosevelt
  12. C.E. (Casper) Silvis, Bètawetenschappen
  13. M. (Martijn) Cats, Geneeskunde
  14. D. (Daan) Bos, Geesteswetenschappen
  15. N. (Neville) Magielse, Geneeskunde
  16. P. (Priyanka) Singhvi, Bètawetenschappen
  17. C.C. (Bina) Chirino, Geesteswetenschappen
  18. S.A. (Sophie) Opdam, Sociale Wetenschappen
  19. C. (Carlijn) van Schijndel, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  20. J.P. (Julian) Dubbeld, Geesteswetenschappen
  21. R. (Richard) Horenberg, Geneeskunde
  22. D. (Demian) van Gurp, Bètawetenschappen
  23. D.M. (Daphne) Aarts, Geesteswetenschappen
  24. I.J.M. (Ingrid) Weerts, Geesteswetenschappen
  25. A. (Anneloes) Krul, Sociale Wetenschappen
  26. L. (Levi) Nordemann, University College Roosevelt
  27. S.H. (Simon) Remijn, Geowetenschappen
  28. E.W. (Amy) Bredewout, Sociale Wetenschappen
  29. M.M. (Marline) Kraaijkamp, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  30. F. (Floris) Boudens, Geesteswetenschappen

2. PARTIJ VOOR DE UTRECHTSE STUDENT

  1. L.R. (Lars) Bakker, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  2. M.C. (Maartje) Lith, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  3. F.A. (Friso) Bouman, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  4. S.M.E. (Sarah) van Driel, Bètawetenschappen
  5. S.J. (Steef) van den Boogert, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  6. A.S. (Arvid) van Leeuwen, Bètawetenschappen
  7. K.V. (Krijn) Reijalt, Diergeneeskunde
  8. S.F. (Simon) Niens, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  9. I. (Isar) Hagen, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  10. E.C.M. (Elsa) Poorthuis, Geesteswetenschappen / Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  11. C.B. (Cecile) Trooster, Geesteswetenschappen
  12. B. (Ying) Visser, Geowetenschappen
  13. P. (Paul) Beele, Geneeskunde
  14. F.N. (Nikee) Cremer, Sociale Wetenschappen
  15. M.F.C. (Marleen) van Merriënboer, Bètawetenschappen
  16. J.A. (Joris) Kursten, Geesteswetenschappen
  17. R. (Roos) van der Kooij, Geesteswetenschappen
  18. O.B. (Olle) Verschoof, Geesteswetenschappen / Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  19. L.M.L. (Laura) Walsteijn, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  20. L.M.M. (Laurien) van Dorp, Diergeneeskunde
  21. J.J. (Julia) den Uijl, Geneeskunde
  22. S.B. (Bas) van Beurden, Geesteswetenschappen
  23. D.A.M. (Doortje) Knobbe, Bètawetenschappen
  24. R.J. (Ruben) Bouwhuis, Geowetenschappen
  25. S. (Sanne) Mabrouk, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  26. N.L. (Nilda) Tatipata, Geneeskunde
  27. L.J.M. (Lynn) Oudraad, Geesteswetenschappen
  28. J.M. (Jisca) Sikkenk, Geneeskunde
  29. T.J. (Thijs) Demmers, Geneeskunde
  30. L.W. (Luuk) Verhoeven, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie

3. DE VRIJE STUDENT

  1. E. (Eva) Klaver, Bètawetenschappen
  2. J.D.P. (Job) van den Broek, University College Roosevelt / Geesteswetenschappen
  3. P. (Prerna) Chaudhary, Geesteswetenschappen
  4. A. (Alise) de Jong, Geneeskunde
  5. T.S. (Tim) Hagedoorn, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  6. J.A.L. (Jesse) Leurs, Sociale Wetenschappen
  7. E. (Feike) van Ammers, Bètawetenschappen
  8. S.H. (Stan) van den Berg, Geowetenschappen / Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  9. A.F. (Anna) Wiersema, Bètawetenschappen
  10. J.M. (Jim) Lustenhouwer, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  11. D.J. (Daan) Pruimboom, Sociale Wetenschappen                      
  12. E.C. (Emmy) Pinckaers, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  13. M.C. (Marieke) Meijer, Geneeskunde
  14. V.P.R. (Veerle) Oude Alink, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  15. P.N.J. (Pepijn) Thijssens, Bètawetenschappen / Geesteswetenschappen
  16. A.M.E. (Anne) Schnitzler, Sociale Wetenschappen
  17. N. (Nienke) Landman, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  18. R. (Rik) Nijhuis, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  19. D. (Denise) Zomer, Sociale Wetenschappen
  20. S.J.M.R. (Sebastian) Wijnands, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  21. S.H.E. (Sanna) van der Hoeven, Geowetenschappen
  22. N. (Nienke) van der Linden, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  23. C.W. (Caspar) Safarlou, Geesteswetenschappen
  24. J.C.A.M. (Juliëtte) van Gilse, Geowetenschappen / Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  25. M. (Mirjam)Jonker, Sociale Wetenschappen
  26. N.J.P. (Niels) Tol, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  27. R.G.A. (Rosa) Beck, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie              
  28. S.C.L. (Bas) Bollaart, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie / Geesteswetenschappen / Bètawetenschappen
  29. L.K. (Lieke) Ruven, Diergeneeskunde
  30. S.D.M. (Stefan) Gaillard, Bètawetenschappen               

4. UUINACTIE

  1. A.C. (Ashley) van Driel, Geesteswetenschappen
  2. S.J.A. (Stephan) Verhulst, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  3. F.F. (Femke) Smit, Bètawetenschappen
  4. M. (Misha) van Schendel, Geowetenschappen
  5. C.J.M. (Casey) Disco, Sociale Wetenschappen
  6. B. (Bart) van Holsteijn, Geesteswetenschappen
  7. M.M. (Marte) Vroom, Geowetenschappen
  8. B. (Baukje) Harmsma, Geesteswetenschappen
  9. L. (Lotte) Löhr, Geowetenschappen
  10. N.J. (Nina) Rutten, Bètawetenschappen
  11. M.A.S. (Maarten) Zwaal, Geesteswetenschappen
  12. T.F.K. (Thomas) Jorna, Bètawetenschappen
  13. C.M.M. (Carmen) van den Bulck, Sociale Wetenschappen
  14. S. (Sascha) Vos, Geesteswetenschappen
  15. P. (Pim) Teeuwen, Geneeskunde

Medewerkerslijsten

1. LIJST VLAM

Kwaliteit alfa/gamma

  1. J.J. (Joop) Schippers, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  2. A.J.C. (Toine) Minnaert, Geesteswetenschappen
  3. A.M.E.L. (Annemieke) Hoogenboom, Geesteswetenschappen
  4. Y.K. (Yolanda) Grift, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  5. F.J. (Frank) van Rijnsoever, Geowetenschappen

Kwaliteit beta/medisch

  1. G.E. (Gert) Folkers, Bètawetenschappen
  2. S.M. (Mechiel) Korte, Bètawetenschappen
  3. J.W.M.J. (Joke) Daemen, Bètawetenschappen
  4. J. (Johan) Rozenbrand, Bètawetenschappen

Kwaliteit ondersteunend en beheerspersoneel

  1. S. (Syl) Blad, Bètawetenschappen
  2. W.J. (Wim) de Smidt, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  3. E.M. (Liesbeth) Potters, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie

2. UTRECHTSE PROMOVENDI PARTIJ

Kwaliteit alfa/gamma

  1. L.L. (Lieke) Schrijvers, Geesteswetenschappen
  2. M.A. (Maranke) Wieringa, Geesteswetenschappen
  3. T. (Tianrun) Yang, Geowetenschappen
  4. F. (Fangyuan) Liu, Sociale Wetenschappen
  5. L. (Lifei) Yan, Geowetenschappen
  6. A.J.H. (Ilona) Domen, Sociale Wetenschappen
  7. V. (Vinzenz) Bäumer Escobar, Sociale Wetenschappen
  8. B.S. (Bora) Lancee, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  9. T.R. (Tim) Bleeker, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  10. M. (Marija) Aleksovska, Recht, Economie, Bestuur en Organisatie
  11. A.S. (Ana) Poças Ribeiro, Geowetenschappen
  12. S. (Stephanie) de Smale, Geesteswetenschappen

Kwaliteit beta/medisch

  1. A.C. (Anne) van Veen, Bètawetenschappen
  2. F. (Federico) D'Ambrosio, Bètawetenschappen
  3. J. (Jun) Lyu, Bètawetenschappen
  4. J. (Jinyang) Wang, Bètawetenschappen
  5. Y. (Iris) Ren, Bètawetenschappen
  6. B.J. (Berrie) van der Molen, Bètawetenschappen
  7. N. (Nico) Naus, Bètawetenschappen

3. UUINACTIE

Kwaliteit alfa/gamma

  1. A.M.R. (Annelien) de Dijn, Geesteswetenschappen
  2. M.E. (Mirjam) Turk, Geowetenschappen
  3. G. (Geert) Buelens, Geesteswetenschappen
  4. L. (Leon) Klomp, Geowetenschappen

Wat is de planning?

Bij de verkiezingen van 2019 hanteert het Centraal Stembureau de volgende planning:

DatumActie
t/m 18 aprilInleveren kandidatenlijsten en instemmingsverklaringen
4 maart t/m 18 april Kiesregisters ter inzage
29 aprilBekendmaken kandidatenlijsten
20 t/m 22 mei (23:59)Verkiezingen
24 meiBekendmaken van uitslag stemming

MEER INFORMATIE

Wilt u meer informatie over de verkiezingen? Lees de reglementen of neem contact op met de secretaris van het Centraal Stembureau, Anne Marie Partridge via telefoonnummer 030-253 43 55.

Zie ook: https://www.uu.nl/verkiezingen